NEFILTROVANÝ Čerstvý olivový olej EXTRA VIRGIN DUC Arbequina – 0,75l 2018

333 

NEFILTROVANÝ Čerstvý olivový olej odrůdy Arbequina ze  Španělské provincie Katalánsko

Olej jehož absolutní čerstvost a neuvěřitelná chuť i vůně je výsledkem použití nefiltrovaného juice z oliv odrůdy Arbequina, které se sklízí v 12-2018.

Olej byl nalahvován ihned po vylisování, což zajistí jeho autentickou chuť.  Kyselost tohoto oleje je 0,2 %.

Pro osobní odběr v Praze a okolí bude dostupný cca 15-19.12. 2018. Doručení po ČR v této době již přepravní společnosti asi nedají. Pro ČR po novém roce. Bude k dispozici jen cca 200-300 lahví.

Dostupné na objednávku.

Katalogové číslo: 180016-1 Kategorie: Štítků: , , , , ,

Popis

Popis

Kvalita: NEFILTROVANÝ EXTRA VIRGIN

Původ: Španělsko

Výrobce: Olis de Catalunya

Balení: 0,75l

Charakteristika:  Olej jehož absolutní čerstvost a neuvěřitelná chuť i vůně je výsledkem použití nefiltrovaného juice z oliv odrůdy Arbequina, které se sklízí v 12-2018.

Jedná se o jedinečnou příležitost ochutnat, jaký produkt vytéká z lisů při lisování a jak moc se liší od standardní produkce.

Olej byl nalahvován ihned po vylisování, což zajistí jeho autentickou chuť. Tento olej je velmi bohatý na všechny látky co se z něj sekundárně extrahují před lahvováním klasické produkce.
Lecitin, nenasycené mastné kyseliny i vitamin E, který je důležitý antioxidant, ale je hlavně ve větším množství přítomný jen v maximálně čerstvém oleji. Dále obsahuje také polyfenolové antioxidanty, které umocňují účinek vitaminu E jako antixodantu a kyselinu alfa-lipoovou.

Užívání tohoto maximálně čerstvého oleje má prokázaný okamžitý vliv a naše zdraví. Zvláště v tomto období, kdy se čerstvých produktů s vitamíny nedostává.

Kyselost tohoto oleje je 0,2 %.

Extra panenský olej lisovaný za studena je nejkvalitnějším olivovým olejem. Je vyráběn z prvního lisování a neprochází žádnou chemickou úpravou. Pouze tento olej může mít označení extra panenský. Obsah volných mastných kyselin nesmí u tohoto typu oleje překročit 0,9%.

 

Pro osobní odběr v Praze a okolí bude dostupný cca 15-19.12. 2018. Doručení po ČR v této době již přepravní společnosti asi nedají. Pro ČR po novém roce. Bude k dispozici jen cca 200-300 lahví.

Additional Info

Další informace

Hmotnost 1.3 kg